Destek

>
Destek

Sipariş

Sipariş ve Stok Kontrolü

Web sitemizde yer alan tüm ürünler için stok bilgileri belirtilmiştir. Ancak bazı ürünler için sipariş sonrasında yeterli stok bulunmayabilir. Böyle bir durumda sipariş sonrası yetersiz stok olması durumunda size haber vereceğiz. Dilerseniz sipariş vermeden önce satın almak istediğiniz ürünün stok bilgisini öğrenmek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hazırlık Süresi

Siparişinizin hazırlanma süresi sipariş ettiğiniz ürünlere göre değişmektedir. Bazı ürünler aynı gün içinde, bazı ürünler ise bir kaç gün içinde hazırlanarak gönderilmektedir. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir gecikme olması durumunda teslim süresiyle ilgili sizi bilgilendireceğiz.

Siparişimi İptal Etmek İstiyorum ?

Siparişiniz kargoya verilmeden önce firmamıza bilgi verdiğiniz takdirde siparişiniz iptal edilecektir. Kargoya verilen siparişler iptal edilememektedir.

Siparişimi İade Etmek İstiyorum

Siparişinizi iade etmek için İade ve İptal İşlemleri Formu doldurarak gönderilmelidir. Talebinize istinaden kısa zaman içinde size bilgi vereceğiz. Lütfen size bilgi verilmeden siparişinizi geri göndermeyin. Aksi halde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Sipariş ettiğiniz ürünlerin ödemesini Banka Havalesi / EFT veya Kredi Kartı (3D Güvenli Ödeme) ile yapabilirsiniz. Banka Havalesi ödeme seçeneğinde hesap bilgileri sipariş detaylarınız ile birlikte e-posta adresinize gönderilmektedir.

Taksit Seçenekleri

Sipariş aşamasında Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğinizde size sunulan taksit seçeneklerini ve ödemeniz gereken toplam tutarları görüntüleyebilirsiniz. Kredi kartı ve taksit ile ödeme işlemlerinde bankanın size sunduğu imkanlara göre sipariş tutarınıza komisyon bedeli ilave edilebilmektedir.

Banka Hesap Bilgileri

Sipariş sonrası gerekli bilgiler e-posta adresinize gönderilmektedir. Lütfen para transferi yaparken açıklama alanına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Banka Adı : Ziraat Bankası
Hesap Adı : MODESCO AYDINLATMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
IBAN          : TR24 0001 0019 7971 9516 2250 01

Teslimat

Teslimat Süresi

Ürünlerin teslimat süreleri ürüne göre değişmekte olup, bazı ürünler aynı gün bazı ürünler ise bir kaç gün içinde hazırlanarak kargoya verilmektedir. 

Anlaşmalı Kargo

Firmamızın anlaşmalı kargosu Sürat Kargo‘dur. Ancak değişken hacimli gönderiler için firmamız farklı bir kargo firması ile gönderme hakkını saklı tutar.

Kargo Ücretlendirmesi

Sipariş aşamasında, siparişinizde ki ürünlere göre Kargo Ücreti (eğer varsa) sipariş tutarına ilave edilmek koşuluyla peşin ödenmektedir. Kargo firması sipariş teslimatı sırasında sizden herhangi bir kargo ücreti talep edemez.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.